Гума за Xiaomi M365 електричен тротинет
   Гума за Xiaomi M365 електричен тротинет
   Гума за Xiaomi M365 електричен тротинет
   Гума за Xiaomi M365 електричен тротинет

   Гума за Xiaomi M365 електричен тротинет

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Цврста резервна гума за електрични тротинети Xiaomi M365, изработена од анти-лизгачки материјал, обезбедува добра амортизација и абсорбција на удари | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Цврста резервна гума за електрични тротинети Xiaomi M365, изработена од анти-лизгачки материјал, обезбедува добра амортизација и абсорбција на удари.

   Карактеристики:

    Материјал: Гума - отпорен на абразија, против лизгачки материјал, висок квалитет и издржливост

    Лесна заменување, флексибилна и затворена херметички

    Димензии: 21x21x5 cm

    Пакет: 1 Гума

   313444

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гума за Xiaomi M365 електричен тротинет

   16 други производи во иста категорија:

   Гума за Xiaomi M365 електричен тротинет

   1.190 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ