Тротинет Cool - син
   Тротинет Cool - син
   Тротинет Cool - син

   Тротинет Cool - син

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Екстреа модерен, забавен и лесен сопатник за вашето дете. Преклопете го лесно кога вашето дете ќе се замори и носете го без никаков напор.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 100 kg.

   • Силиконски тркала со димензија од 18 cm.

   • Компактен во собрана положба.

   • Сопирачка на задното тркало.

   • Рапава подлога која спречува лизгање.

   • 3 висини на регулирање на рачките.

   • Страничен потпирач.

   • Достапен во плава и црвена боја.

   • Димензии на производот:85x86x11 cm.

   31236
   60 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет Cool - син

   14 други производи во иста категорија:

   Тротинет Cool - син

   3.490 ден.
   со ДДВ