Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети
   Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети
   Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети
   Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети
   Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети
   Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети

   Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети

   Напиши рецензија (0)
   1.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Предна торбица погодна за електричните тротинети Xiaomi M365 / M365Pro / Segway ES1 / Segway ES2 и останати модели | Бесплатна и брза испорака низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Wildman предна торбица (багаж) за електрични тротинети

   Водоотпорната преносна предна торбица/багаж може да ја користите за транспорт на полначот од вашиот електричен тротинет, телефонот, паричникот клучевите и друго.

   Модерен и пријатен изглед, а и издржлив материјал се некои од нејзините карактеристики. Едноставна и практична за употреба.

   Изработена од цврсто куќиште, но во исто време со мала тежина. Има одлична издржливост во случај на пад и многу тешко може да се деформира.

   Изработена од EVA материјал и PU ткаенина со делови од карбонски влакна. Отпорна е на влага а рефлектирачкиот дизајн придонесува за уште поголема сигурност при ноќно возење.

   Димензии: 15 * 29 * 12цм

   Капацитет: 3л

   Напомена: Не се препорачува пренос на многу тешки предмети.
   Торбицата е наменета за пренос на поважни лични работи како што се горенаведените.

   000490
   14 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети

   16 други производи во иста категорија:

   Wildman - водоотпорна предна торбица за електрични тротинети

   1.490 ден.
   со ДДВ