Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет
   Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет
   Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет
   Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет

   Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет

   Напиши рецензија (0)
   21.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мултифункционална контролна табла, автономија до 15-20км, максимална брзина до 20км/ч | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi
   es-lite
   1 производ

   Технички податоци

   Боја
   Црна
   Модел
   Essential
   Батерија
   5100mAh /183Wh
   Напредни функции
   E-ABS и дискови
   Автономија 1-20 километри
   Гаранција
   2 години
   Тежина
   12 кг,

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Mi Scooter Essential - Електричен тротинет

   21.890 ден.
   со ДДВ