• Ново

За градско возење со стил нема да останете незабележани. Нема пречки за големото предно тркало од 20 инчи и задно тркало од 16 инчи. Тоа ќе го направи вашето возење удобно и безбедно. Прилагодливата висина на воланот дополнително придонесува за непречено возење без оглед на вашата висина. Досег до 30 km и моќен мотор од 350 W. 

Големина на тркала: 20″ + 16″

Тип на рам: Алуминиум

Боја: Црно-зелена

Моќност на моторот: 350 W

Макс. брзина: 30 km/h

Батерија: 36 V, 10.2 Ah

Време на полнење: 6-7 h

Домет: 25-30 km

Тип на кочници: Предна и задна диск кочница

Макс. носивост: 120 kg

Останати опции: Можност за склопување

Тежина: 14 kg

Дисплеј: LCD (брзина, мод брзина, ниво на батерија, ODO/TRIP,  код за грешка, запалени светла, 3 копчиња, копче за сирена

Светло: Предно и задно LED светло, светло за кочница

Димензии (LxWxH): 1660 x  600 x 1200 mm

Димензии склопен (LxWxH): 1660 x 160 x 1150 mm

0001221058
2 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.