MS ENERGY r10 black grey електричен тротинет
   MS ENERGY r10 black grey електричен тротинет

   MS ENERGY r10 black grey електричен тротинет

   Напиши рецензија (0)
   29.999 ден.
   49.999 ден.
   Заштеди 20.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Големина на тркала: 20" предни и 16" задни,

   Тежина: 19kg,

   Максимална брзина: 25 km/h,

   Опсег: до 30km,

   Мотор: 350W,

   Батерија: 36V, 10,5 Ah,

   Полнење 6h,

   Носивост: 120 kg

   Гаранција 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   За градско возење со стил нема да останете незабележани. Нема пречки за големото предно тркало од 20 инчи и задно тркало од 16 инчи. Тоа ќе го направи вашето возење удобно и безбедно. Прилагодливата висина на воланот дополнително придонесува за непречено возење без оглед на вашата висина. Досег до 30 km и моќен мотор од 350 W. 

   Големина на тркала: 20″ + 16″

   Тип на рам: Алуминиум

   Боја: Црно-сива

   Моќност на моторот: 350 W

   Макс. брзина: 30 km/h

   Батерија: 36 V, 10.2 Ah

   Време на полнење: 6-7 h

   Домет: 25-30 km

   Тип на кочници: Предна и задна диск кочница

   Макс. носивост: 120 kg

   Останати опции: Можност за склопување

   Тежина: 14 kg

   Дисплеј: LCD (брзина, мод брзина, ниво на батерија, ODO/TRIP,  код за грешка, запалени светла, 3 копчиња, копче за сирена

   Светло: Предно и задно LED светло, светло за кочница

   Димензии (LxWxH): 1660 x  600 x 1200 mm

   Димензии склопен (LxWxH): 1660 x 160 x 1150 mm

   0001221062
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   MS ENERGY r10 black grey електричен тротинет

   16 други производи во иста категорија:

   MS ENERGY r10 black grey електричен тротинет

   29.999 ден.
   49.999 ден.
   Заштеди 20.000 ден.
   со ДДВ