• Ново

Новата е серија е идеална за сите оние кои ќе користат скутер секој ден. Моќна батерија, моќен три-брзински мотор и поголема силиконска шара, обезбедуваат идеално возење со поголеми брзини и опсег до 70 км. Големите 10 ″ воздушни тркала, предните и задните амортизери и предните и задните диск сопирачки го прават возењето удобно без потреба за често застанување на ударите и препреките вообичаени на градските патишта. Електричната задна сопирачка ја враќа енергијата на батеријата за време на сопирањето, која ја полни, а цврстиот и преклоплив механизам обезбедува подвижност и леснотија на користење. Кога не е потребно возење, преклопете го скутерот и понесете го со вас.

Големина на тркалото: 10 “

Ограничувањена брзината до 25 km/h

Тип на рамка:Алуминиум

Боја: сива

Мотор: 500W

Макс моќност (врв): 1000W

Батерија|: 48V / 17.5Ah

Време на полнење: 8-9 часа

Опсег: 60-70 км

Вид на сопирачка: предни и задни диск сопирачки & EABS

Максимално оптоварување: 120 кг

Суспензија: напред и назад

Дополнителни опции :Можност за преклопување

Тежина: 21 кг

Екран: Да, ЛЦД

Светло: Да, предна и задна LED + рефлектирачка лента

Димензии (Д, В, Ш): 1180 x 580 x 1280 mm

Макс. пораст: 20 °

0001200525
10 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.