MS ENERGY e-romobil e21 Orange електричен тротинет
   MS ENERGY e-romobil e21 Orange електричен тротинет

   MS ENERGY e-romobil e21 Orange електричен тротинет

   Напиши рецензија (0)
   57.299 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Големина на тркала: 10”

   Ограничувањедо 25 km/h

   Тип на рамка: алуминиум

   Боја : портокалова

   мотор без четки

   Макс моќност (врв): 1000W

   Батерија: 36V / 20,8Ah (заменлива)

   полнење: 11ч

   Опсег: 75-90 км

   Тип на сопирачкапредни и задни механички диск сопирачки

   Максимално оптоварување: 100 кг

   Нема суспензија

   Дополнителни преклопување

   Тежина: 24 кг

   Екран: Да, ЛЦД

   Светло: Да, предна и задна LED + рефлектирачка лента

   Димензии (Д, В, Ш): 1110 x 530 x 1230 mm

   Макс. пораст: 25 °

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Новата е серија е идеална за сите оние кои ќе користат скутер секој ден. Моќната батерија, моќниот мотор со три брзини и поголемата силиконска шарка, обезбедуваат идеално возење со поголеми брзини и опсег до 90 километри. Големите воздушни тркала од 10 инчи и предните и задните диск сопирачки го прават возењето удобно без потреба од често запирање на нерамнините и пречките вообичаени на градските патишта, а цврстиот и преклоплив механизам обезбедува мобилност и лесно користење.

   Кога ќе завршите со возењето, преклопете го и земете го со себе.

   Големина на тркала: 10”

   Ограничувањедо 25 km/h

   Тип на рамка: алуминиум

   Боја : Портокалова

   моторбез четки

   Макс моќност (врв): 1000W

   Батерија: 36V / 20,8Ah (заменлива)

   полнење: 11ч

   Опсег: 75-90 км

   Тип на сопирачкапредни и задни механички диск сопирачки

   Максимално оптоварување: 100 кг

   Нема суспензија

   Дополнителни преклопување

   Тежина: 24 кг

   Екран: Да, ЛЦД

   Светло: Да, предна и задна LED + рефлектирачка лента

   Димензии (Д, В, Ш): 1110 x 530 x 1230 mm

   Макс. пораст: 25 °

   0001247585
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   MS ENERGY e-romobil e21 Orange електричен тротинет

   16 други производи во иста категорија:

   MS ENERGY e-romobil e21 Orange електричен тротинет

   57.299 ден.
   со ДДВ