• Ново

Новата е серија е идеална за сите оние кои ќе користат скутер секој ден. Моќната батерија, моќниот мотор со три брзини и поголемата силиконска шарка, обезбедуваат идеално возење со поголеми брзини и опсег до 90 километри. Големите воздушни тркала од 10 инчи и предните и задните диск сопирачки го прават возењето удобно без потреба од често запирање на нерамнините и пречките вообичаени на градските патишта, а цврстиот и преклоплив механизам обезбедува мобилност и лесно користење.

Кога ќе завршите со возењето, преклопете го и земете го со себе.

Големина на тркала: 10”

Ограничувањедо 25 km/h

Тип на рамка: алуминиум

Боја : бела

моторбез четки

Макс моќност (врв): 1000W

Батерија: 36V / 20,8Ah (заменлива)

полнење: 11ч

Опсег: 75-90 км

Тип на сопирачкапредни и задни механички диск сопирачки

Максимално оптоварување: 100 кг

Нема суспензија

Дополнителни преклопување

Тежина: 24 кг

Екран: Да, ЛЦД

Светло: Да, предна и задна LED + рефлектирачка лента

Димензии (Д, В, Ш): 1110 x 530 x 1230 mm

Макс. пораст: 25 °

0001247588
10 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.