Тротинет Kikka Boo - Dusty - жолт
   Тротинет Kikka Boo - Dusty - жолт
   Тротинет Kikka Boo - Dusty - жолт

   Тротинет Kikka Boo - Dusty - жолт

   Напиши рецензија (0)
   3.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Тротинетите Dusty се екстра модeрни, забавни, шарени, лесни и прекрасни сопатници за вашите деца. Преклопете го лесно кога вашето дете ќе се замори и носете го без никакви напори.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 100kg.

   • Тркала со димензија од 20cm.

   • Компактен во собрана положба.

   • Појас за полесен транспорт.

   • Кочница на задното тркало.

   • 3 позиции на висината на рачките.

   • Рапава подлога која спречува лизгање.

   • Страничен потпирач.

   55533
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет Kikka Boo - Dusty - жолт

   14 други производи во иста категорија:

   Тротинет Kikka Boo - Dusty - жолт

   3.190 ден.
   со ДДВ