Тротинет - Urban
   Тротинет - Urban
   Тротинет - Urban
   Тротинет - Urban
   Тротинет - Urban

   Тротинет - Urban

   Напиши рецензија (0)
   6.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 100 kg.

   • Гумени тркала.

   • Компактен во собрана положба.

   • Сопирачка со диск на задното тркало.

   • Амортизер на задното тркало.

   • Рапава подлога која спречува лизгање.

   • 3 висини на регулирање на рачките:90,97,104 cm.

   • Димензии на производот:95x90x13 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   31240
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет - Urban

   14 други производи во иста категорија:

   Тротинет - Urban

   6.690 ден.
   со ДДВ