Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball
   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball
   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball
   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball
   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball
   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball
   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball

   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball

   Напиши рецензија (0)
   2.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Тротинет дизајниран да им помогне на децата во развивање рамнотежа и координација воедно и нуди здраво, безбедно и возбудливо возење каде и да одите.

   • Наменет за деца до 60 kg.

   • Рачката се преклопува за полесен транспорт.

   • Лед диоди на тркалцата.

   • Сопирачка на задните тркала.

   • 3 висини на регулирање на рачките: 70,75,80cm.

   • Меки гумени рачки за удобно возење.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   550160
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball

   14 други производи во иста категорија:

   Тротинет Kikka Boo - Wilder Paintball

   2.190 ден.
   со ДДВ