Тротинет Kikka Boo - Street Race
   Тротинет Kikka Boo - Street Race
   Тротинет Kikka Boo - Street Race
   Тротинет Kikka Boo - Street Race

   Тротинет Kikka Boo - Street Race

   Напиши рецензија (0)
   1.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ултра модерни и лесни! Одличен сопатник на вашето дете за забавни и незаборавни моменти во секоја пригода, дали било тоа патување, одмор или во дворот.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменет за деца над 3 години со максимална тежина до 50kg.

   • Дизајн со 3 тркала.

   • Големи и стаблини тркала.

   • Лед светлечки тркалца.

   • 3 позиции за регулирање на висината на рачката.

   55547
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет Kikka Boo - Street Race

   14 други производи во иста категорија:

   Тротинет Kikka Boo - Street Race

   1.790 ден.
   со ДДВ