Тротинет Kikka Boo - Galaxy smoke
   Тротинет Kikka Boo - Galaxy smoke
   Тротинет Kikka Boo - Galaxy smoke

   Тротинет Kikka Boo - Galaxy smoke

   Напиши рецензија (0)
   4.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ултра модерни и лесни! Одличен сопатник на вашето дете за забавни и незаборавни моменти во секоја пригода, дали било тоа патување, одмор или во дворот.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменето за деца од 3+ год. или до 50kg максимална килажа.

   • 3 позиции за подесување на рачката за управување.

   • Рачка која се склопува.

   • Компактен и лесен за транспорт.

   • Тротинет дизајн со 3 тркала.

   • Предни светлечки тркала.

   • Големи и стабилни тркала.

   • Кочница на задното тркало.

   • Музички панел со различни музики.

   • Ауспусите на тротинетот произведуват пареа.

   • LED светла на ауспусите кои даваат интересна боја на пареата.

   • Батерии кои се полнат.

   • USB кабел за полнење (содржи со пакувањето)

   55215
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет Kikka Boo - Galaxy smoke

   14 други производи во иста категорија:

   Тротинет Kikka Boo - Galaxy smoke

   4.690 ден.
   со ДДВ