Tрпезариски стол ВИП (графитно сива)
   Tрпезариски стол ВИП (графитно сива)

   Tрпезариски стол ВИП (графитно сива)

   Напиши рецензија (0)
   7.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tрпезариски стол ВИП (графитно сива)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Уникатниот модел СТОЛ ВИП е изработен со метални хром ногарки и црн штоф.

   Димензии 47 х 50 х 92 цм

   sвип2
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Tрпезариски стол ВИП (графитно сива)

   16 други производи во иста категорија:

   Tрпезариски стол ВИП (графитно сива)

   7.200 ден.
   со ДДВ