Tрпезариски стол МОХИТО
   Tрпезариски стол МОХИТО

   Tрпезариски стол МОХИТО

   Напиши рецензија (0)
   3.670 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tрпезариски стол МОХИТО

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Диемнзии: 425x400x900 mm

   Метални црни ногарки

   sMohito
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Tрпезариски стол МОХИТО

   16 други производи во иста категорија:

   Tрпезариски стол МОХИТО

   3.670 ден.
   со ДДВ