Трпезариска маса Содаде
   Трпезариска маса Содаде
   Трпезариска маса Содаде
   Трпезариска маса Содаде
   Трпезариска маса Содаде

   Трпезариска маса Содаде

   Напиши рецензија (0)
   15.500 ден.
   22.080 ден.
   Заштеди 6.580 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ако сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичниот со модерниот стил, тогаш Содаде е најсоодветен избор за вас.

   Спецификации:

   - Рамка изработена од висококвалитетен метал.

   - Плотна изработена од иверица со меламинска облога (дебелина 3,6cm).

   - Достапна во сонома-црна боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 160 см.

   Длабочина: 80 см.

   Висина: 72.5 см.

   Метална ширина: 6.5 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   - Рамка изработена од висококвалитетен метал.

   - Плотна изработена од иверица со меламинска облога (дебелина 3,6cm).

   - Достапна во сонома-црна боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 160 см.

   Длабочина: 80 см.

   Висина: 72.5 см.

   Метална ширина: 6.5 см

   Забелешки:

   Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување. 

   Време на испорака: 10-14 дена

   197-000045
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Трпезариска маса Содаде

   16 други производи во иста категорија:

   Трпезариска маса Содаде

   15.500 ден.
   22.080 ден.
   Заштеди 6.580 ден.
   со ДДВ