Стол Julita сива боја
   Стол Julita сива боја
   Стол Julita сива боја
   Стол Julita сива боја
   Стол Julita сива боја
   Стол Julita сива боја
   Стол Julita сива боја
   Стол Julita сива боја

   Стол Julita сива боја

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор.

   Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво.

   Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот.

   Материјал: Полипропилен

   Боја: сива

   Монтажа: да 

   Димензии: 

   Должина 46 см

   Длабочина 50 см

   Висина 82 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   029-000032
   41 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Стол Julita сива боја

   9 други производи во иста категорија:

   Стол Julita сива боја

   1.290 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ