Дидикар сина боја
   Дидикар сина боја

   Дидикар сина боја

   Напиши рецензија (0)
   1.650 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Забавна  играчка за деца.

   • Безбедна за користење во затворен и отворен простор, на секоја површина.

   • Овој дидикар помага во подобрувањето на координацијата, умешноста за балансирање, свесност за брзина и простор и правилен физички развој.

   • Без педали.

   • Димензии на производот: 71x34x40 cm.

   • Димензии на седишниот дел: 26x22 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Забавна  играчка за деца.

   • Безбедна за користење во затворен и отворен простор, на секоја површина.

   • Овој дидикар помага во подобрувањето на координацијата, умешноста за балансирање, свесност за брзина и простор и правилен физички развој.

   • Без педали.

   • Димензии на производот: 71x34x40 cm.

   • Димензии на седишниот дел: 26x22 cm.

   33418
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дидикар сина боја

   2 други производи во иста категорија:

   Дидикар сина боја

   1.650 ден.
   со ДДВ