Дидикар Kikka Boo - розева боја
   Дидикар Kikka Boo - розева боја

   Дидикар Kikka Boo - розева боја

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Оригинална и забавна самодвижечка играчка за деца. Безбедна за користење во затворен и отворен простор, на секоја површина. Со игра до правилен физички развој, умешност за балансирање, координација, свесност за брзина и простор. Без педали, без батерии, без мотор ...

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   30553
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дидикар Kikka Boo - розева боја

   2 други производи во иста категорија:

   Дидикар Kikka Boo - розева боја

   1.590 ден.
   со ДДВ