Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери

   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери

   Напиши рецензија (0)
   1.699 ден.
   1.999 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Играчка конзола за ТВ со 620 класични 8-битни игри, со 2 безжични контролери.

   Спецификации:

   1. Поддржува 1 или 2 играчи; вградени 620 класични ретро игри.

   2. Plug and play конзола за телевизор, со безжични контролери.

   3. Поврзете ја конзолата преку USB портата за напојување, користете го AV кабелот за да го поврзете телевизорот со конзолата, а потоа поставете го излезот (source) на телевизорот на AV канал. Контролерите користат 2 x AAA батерии од 1.5v.


   Напомена:

   Батериите не се вклучени во пакувањето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   konzolawireless

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери

   14 други производи во иста категорија:

   Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични контролери

   1.699 ден.
   1.999 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ