Iskra JS450 Убодна пила
   Iskra JS450 Убодна пила

   Iskra JS450 Убодна пила

   Напиши рецензија (0)
   2.199 ден.
   2.599 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 450W

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • 230-240V~50Hz

   • Јачина: 450W (max)

   • 3 агли на навалување 

   • Брзина : 1-3000 /min

   • Променлива брзина

   • Агол на сечење: do 45°

   • Дебелина на сечење:

      • дрво: 55 mm • пластика: 10 mm

      • железо: 6 mm

   • Должина на кабел: 1,8m

   • Димензија (mm): 220 x 77 x 210

   • Нето тежина: 1,6 kg

   • 24 месеци гаранција 

   3830042568728
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra JS450 Убодна пила

   7 други производи во иста категорија:

   Iskra JS450 Убодна пила

   2.199 ден.
   2.599 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ