Iskra GX-JS004A Убодна пила
   Iskra GX-JS004A Убодна пила
   Iskra GX-JS004A Убодна пила
   Iskra GX-JS004A Убодна пила

   Iskra GX-JS004A Убодна пила

   Напиши рецензија (0)
   2.499 ден.
   2.799 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 600W

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V ~ 50Hz

   • Снага: 600W (максимум)

   • 3 подесувања на брзината

   • Брзина: 0-3000 окр / мин

   • Прилагодлив агол на сечење: 45 °

   • Дебелина на сечење:

      • дрво: 65 мм

      • пластика: 12 мм

      • железо: 6 мм

   • Кабел за напојување: 1,8 м

   • Димензии: 240 x 75 x 215

   • Нето тежина: 2 кг

   • 24 месеци гаранција 

   3830038914751
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra GX-JS004A Убодна пила

   7 други производи во иста категорија:

   Iskra GX-JS004A Убодна пила

   2.499 ден.
   2.799 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ