Iskra GX-JS010-2Q Убодна пила
   Iskra GX-JS010-2Q Убодна пила

   Iskra GX-JS010-2Q Убодна пила

   Напиши рецензија (0)
   2.299 ден.
   2.699 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 550W

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 230-240V~50Hz

   • Јачина: 550W (max)

   • Вртежи во минута: 3000 okr/min

   • Прилагодлив агол на сечење: do 45°

   • Дебелина на сечење:

     • дрво: 55 mm

     • пластика: 12 mm

     • железо: 6 mm

   • Должина на кабел: 1,8m

   • Димензии на пакување (mm) D x Š x V: 235 x 75 x 210

   • Тежина: 1,7 kg

   • Гаранција 24 месеци

   3830042569893
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra GX-JS010-2Q Убодна пила

   7 други производи во иста категорија:

   Iskra GX-JS010-2Q Убодна пила

   2.299 ден.
   2.699 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ