Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила
   Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила
   Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила
   Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила

   Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

   • Напон: 20V

   • мозочен удар - неактивен: 0-2700 / мин

   • Должина на мозочен удар: 19 мм

   • Агол на сечење: 0-45 °

   • Пад на мозолчето: 4 степени

   • Вклучени сечила за сечење на дрво и метал

   • Дебелина на сечење:

     - дрво: 51 мм

     - Ironелезо: 2 мм

   • Димензии на пакетот (во мм): 207 (L) x 80 (W) x 206 (H)

   • Нето тежина: 1,31 кг

   • Бруто тежина: 1,6 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042568391
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила

   7 други производи во иста категорија:

   Iskra IX-JS07 X-cross Батериска убодна пила

   2.999 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ