Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила
   Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила

   Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила

   Напиши рецензија (0)
   2.599 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 400W

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

   • моќност: 400W

   • Мозочен удар - во мирување: 1000-3000 вртежи во минута

   • должина на мозочен удар: 18 мм

   • агол на сечење: 0-45 °

   • променлива брзина

   • дебелина на сечење:

      - дрво: 55 мм

      - пластика: 6 мм

      - железо: 10 мм

   • Димензии на пакувањето (во мм): 200 (L) x 77 (W) x 270 (H)

   • Нето тежина: 1,6 кг

   • Бруто тежина: 1,75 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042567448
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила

   7 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила

   2.599 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ