Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила
   Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила

   Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила

   Напиши рецензија (0)
   4.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 710W

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

   • моќност: 710W

   • мозочен удар - неактивен: 1000-3100 мин-1

   • должина на мозочен удар: 23 мм

   • агол на сечење: 0-45 °

   • Пад на мозолчето: 4 степени

   • променлива брзина

   • дебелина на сечење:

      - дрво: 105 мм

      - пластика: 10 мм

      - железо: 20 мм

   • Димензии на пакувањето (во мм): 215 (L) x 84 (W) x 280 (H)

   • Нето тежина: 2,3 кг

   • Бруто тежина: 2,6 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042567462
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила

   7 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила

   4.499 ден.
   со ДДВ