Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01
   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01
   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01
   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01
   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01
   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01
   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01

   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01

   Напиши рецензија (0)
   990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xtrike-Me XPC-01 е совршена веб-камера со вграден микрофон за видео-стриминг, конференции, гејминг и он-лајн часови.

   Спецификации:

   Microphone built-in

   Sensor Type 1/6 ''CMOS

   Lenses 3P

   Resolution 640x480

   Emission 30FPS

   Image Format: BMP/ JPEG/ PNG/ AVI/ WMV

   File format: MJPG/ YUY2

   Image range: 70-90 centimeters

   Fixed focus

   USB port

   Cable length 1,2 meters

   Rotation 360 °

   Supported systems: Windows XP (SP2), Vista, 7, 10, Mac OS.

   26031
   30 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01

   2 други производи во иста категорија:

   Веб камера со микрофон Xtrike-Me XPC-01

   990 ден.
   со ДДВ