Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24
   Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24

   Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   18.490 ден.
   Заштеди 6.500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Метален рам 13

   Висококвалитетни гуми Wanda 24×1,95

   Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

   Vader Sport седиште со М6 Quick Release

   Дупли алуминиумски бандажи

   V-brake алуминиумски кочници

   Предна и задна диск кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

   Полу метални педали со лагери

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25888

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед MAX SKYWAR 7.0 24

   11.990 ден.
   18.490 ден.
   Заштеди 6.500 ден.
   со ДДВ