Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"
   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"
   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"
   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"
   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"
   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"
   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"

   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"

   Напиши рецензија (0)
   106.990 ден.
   113.800 ден.
   Заштеди 6.810 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Детали за производот
   Brand: Benelli
   Големина: 700C

   ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ

   Model Benelli E-Misano
   Frame Benelli Aluminum Alloy
   Fork SR Suntour 27.5"
   Gears SHIMANO 9 x 3
   Derailleur SHIMANO ALTUS
   Front Brakes Tektro Vela, 180mm Hidraulic
   Rear Brakes Tektro Vela, 180mm Hidraulic
   Rims Aluminum Alloy
   Bike weight 22kg

   ЕЛЕКТРИЧЕН СИСТЕМ

   Battery 36V 7,8Ah Li-ion battery from BAFANG
   Electrical motor 350W BAFANG
   Display APT 800S LCD
   Assisted mode 6 levels
   Maximum speed 32 km/h
   Sensor Speed and Odometer
   Maximum range 30-40 km
   Charging time 4 - 6 hours
   19056
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"

   16 други производи во иста категорија:

   Електричен велосипед - BENELLI NERONE FAT 27.5"

   106.990 ден.
   113.800 ден.
   Заштеди 6.810 ден.
   со ДДВ