MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед
   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед

   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед

   Напиши рецензија (0)
   92.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мотор: Vinka RH30 30 Nm

   Батерија: Ракета Kaiyisi 36V 13Ah

   Полнач: AC 100V – 230V паметен полнач

   Домет / Опсег: 80 – 100 км

   Рамка: 17″ М, алуминиум 6061, мазно заварување

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   MS ENERGY eBike c10 од семејството на градски електрични велосипеди доаѓа со лесна алуминиумска рамка М (17”) и е исклучително интересен за луѓето кои бараат најдобар сооднос меѓу опсегот и цената. Геометријата и ширината на надворешните гуми се специјално дизајнирани за пријатно возење во град. Сите кабли на велосипедот се интегрирани преку рамката на велосипедот. Велосипедот е опремен со нова генерација на сигурен заден мотор VINKA RH30 и батерија од 468 Wh со која можете да постигнете опсег до 100 km (во зависност од конфигурацијата на теренот, временските услови, тежината на возачот и нивото на помош). Велосипедот е опремен со пакет опрема што вклучува предни и задни браници и светла.

   Водоотпорниот HD екран обезбедува јасен приказ на сите важни информации без оглед на временските услови. Дури и силен ветер или дожд не му пречат. Прецизно ја прикажува преостанатата моќност, километражата, брзината во реално време како и информации за можни проблеми во работењето на вашиот eBike.

   Спецификации

   Модел: Градски жени Основни

   MS ENERGY име: MS ENERGY eBike c10

   Мотор: Vinka RH30 30 Nm

   Екран: KEYDISP KD-58C

   Батерија: Ракета Kaiyisi 36V 13Ah

   Полнач: AC 100V – 230V паметен полнач

   Домет / Опсег: 80 – 100 км

   Рамка: 17″ М, алуминиум 6061, мазно заварување

   Вилушка: Goldenwheel Вилушка од нерѓосувачки челик

   Заден менувач: Shimano Tourney TY200, 6 брзини

   Рачка на менувачот: Shimano Tourney SL-TX50

   Касета: Shimano MF-TZ500 14-28T

   Ланец: KMC z7

   Возење / Орган за синџири: Prowheel челик PRO-E40, 40T

   Сопирачки / Рачка на сопирачките: Логан LL-E402DG

   Предни сопирачки: Промакс легура, сопирачки V

   Задни сопирачки: Промакс легура, сопирачки V

   Гуми: Wanda P1025 26″ x 1,75″

   Тркала / бандажи: Двоен ѕид алуминиумска легура, 36H

   Спој на предното тркало: Shunfeng SF-HB03F, 36H

   Спој на задните тркала: Shunfeng SF-HB03F, 36H

   Краци: Нерѓосувачки челик

   Волан / Рачка: ширина: 610мм Алуминиум

   Зафати: Гума, ширина: 135 mm

   Цевка на воланот / Стебло: Алуминиумска легура

   Лежиште за вилушка / слушалки: 28.6*44-50.6*30

   Седиште / Седло: Вандер ВД862-01

   Цевка на седиштето / Столб за седење: Алуминиум 27,2мм*350мм

   Педали: Феимин FP-830A

   Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина: 100 кг

   Тип на велосипед: Градски еВелосипед

   0001237717
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед

   16 други производи во иста категорија:

   MS ENERGY eBike c10 електричен велосипед

   92.999 ден.
   со ДДВ