MS ENERGY eBike i10 black green електричен велосипед
   MS ENERGY eBike i10 black green електричен велосипед
   MS ENERGY eBike i10 black green електричен велосипед
   MS ENERGY eBike i10 black green електричен велосипед
   MS ENERGY eBike i10 black green електричен велосипед

   MS ENERGY eBike i10 black green електричен велосипед

   Напиши рецензија (0)
   52.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мотор: од 250 W .

   Батерија: 36V, 7,8 Ah

   Време на полнење: 4-5 ч

   Опсег: 45-50 км

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Преклопниот електричен велосипед е нов член на семејството МС Енергија чии големи тркала од 20 “го прават возењето удобно без запирање на удари и пречки вообичаени на градските патишта. Е-велосипедот i10 заштедува време и пари во градот и е идеален придружник за патување што лесно можете да го свиткате и да го ставите во багажникот.

   Неговата батерија може да достигне до 50 км, има три електрични брзини, во зависност од тоа колку забрзување сакате. Покрај електромоторот, е-велосипедот i10 има и 6 брзини на Shimano, така што не мора да го палите моторот ако сакате само да педалите. Но, ако сакате помош од електричен мотор додека возите, само свртете ги малку педалите!

   Водоотпорниот HD екран ви го нуди целосниот опсег на искуство. Водоотпорниот екран не се плаши од ветер и дожд. Прецизно ја прикажува преостанатата моќност, километражата, брзината во реално време и информациите за грешки, така што лесно можете да го разберете секој чекор од возењето.

   Спецификации

   Големина на тркала: 20″

   Максимална брзина: 25 км на час

   Тип на рамка: Легура на магнезиум

   Боја: Црна

   Мотор: од 250 W .

   Батерија: 36V, 7,8 Ah

   Време на полнење: 4-5 ч

   Опсег: 45-50 км

   Тип на сопирачка: предни и задни диск сопирачки

   Максимално оптоварување: 120 кг

   Дополнителни опции: Можност за преклопување

   Екран: Да, ЛЦД

   Светло: Да, предно и задно LED светло

   Димензии (Д, В, Ш): 1520 x 1080 x 650 mm

   Склопени димензии (Д, В, Ш): 800 x 670 x 430 mm

   MS ENERGY eBike i10 black green
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   MS ENERGY eBike i10 black green електричен велосипед

   16 други производи во иста категорија:

   MS ENERGY eBike i10 black green електричен велосипед

   52.999 ден.
   со ДДВ