Велосипед TRINX D700 PRO 16"/19"
   Велосипед TRINX D700 PRO 16"/19"

   Велосипед TRINX D700 PRO 16"/19"

   Напиши рецензија (0)
   34.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на тркало 29"

   Големина на рам: L-18“

   18213
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX D700 PRO 16"/19"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX D700 PRO 16"/19"

   34.400 ден.
   со ДДВ