Велосипед TRINX M-114 24"
   Велосипед TRINX M-114 24"

   Велосипед TRINX M-114 24"

   Напиши рецензија (0)
   14.990 ден.
   20.000 ден.
   Заштеди 5.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на тркало 24"

   Големина на рам: 13“

   Frame : TRINX 24”*12.5” Alloy SpecialShaped Tubes
   Fork : Suspension Travel:100mm
   Shifter : SHIMANO ST-EF41
   Fd :
   TRINX FD-QD-35
   Rd : TRINX RD-HG-18A
   Cassette : 7S 14-28T
   Chain : KMC 7S
   Brake : TRINX Alloy Mechanical Disc
   Wheel Set : TRINX Alloy Double Wall
   Tyre : CST 24"*1.95" 27TPI
   Chainwheel : 24/34/42T*170L
   Hub : Disc Hub
   Saddle : TRINX Sport
   Seatpost: TRINX Hi-Ten Steel
   Stem : TRINX Alloy
   Handlebar : TRINX Flat
   18216
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX M-114 24"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX M-114 24"

   14.990 ден.
   20.000 ден.
   Заштеди 5.010 ден.
   со ДДВ