Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2
   Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2
   Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2
   Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2
   Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2
   Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2

   Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2

   Напиши рецензија (0)
   1.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Препорачана употреба: Велосипедизам, планински велосипедизам.

   Материјал: 100% полиестер

   Карактеристики на ткаенината: брзо се суши, дише

   Големина :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Упатството за перење се наоѓа на етикетата на секој производ.

   Секогаш читајте ја етикетата за нега пред перење на било кое парче облека, бидејќи неправилната грижа може да предизвика оштетување на производот.

   Рачно перење или перење во машина на 30°C, на слаба температура

   Не ја комбинирајте облеката со производи кои содржат велкро.

   Затворете ги сите патенти и свртете ја облеката одвнатре кон надвор.

   Користете мала количина течен детергент. Не користете детергенти во прав или кој било производ што содржи омекнувачи, балсами, отстранувачи на дамки или избелувачи, бидејќи тие влијаат на перформансите и животниот век на облеката.

   DH-0020-02/2
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2

   16 други производи во иста категорија:

   Блуза за велосипедизам DH-0020-02/2

   1.700 ден.
   со ДДВ