Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка
   Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка
   Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка
   Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка
   Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка
   Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка

   Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка

   Напиши рецензија (0)
   2.499 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 200W

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 230-240V ~ 50Hz

   • моќност: 200W

   • RPM: 15,000 вртежи во минута

   • број на вибрации: 30,000 мин-1

   • Дијаметар на кругот на вибрации: 1,6 мм

   • димензии на тркалото за мелење: 140x140x80 mm

   • Порта за вшмукување прашина

   • Резервоар за прашина

   • Димензии на пакетот (во мм): 210 (L) x 130 (W) x 150 (H)

   • Нето тежина: 1,2 кг

   • Бруто тежина: 1,5 кг

   3830042567851
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка

   2.499 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ