IKEA MELODI лустер - бел
   IKEA MELODI лустер - бел
   IKEA MELODI лустер - бел
   IKEA MELODI лустер - бел
   IKEA MELODI лустер - бел

   IKEA MELODI лустер - бел

   Напиши рецензија (0)
   699 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  пластика

   Боја: бела

   Димензии на производот:

   Абажур, висина: 26 cm

   Дијаметар: 28 cm

   Абажур, дијаметар: 28 cm

   Кабел, должина: 1.6 m 

   Димензии на пакувањето: 

   Диаметар: 28 cm

   Ширина: -  cm

   Висина: - cm

   Број пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 0.50 kg

   60386527
   30 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MELODI лустер - бел

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MELODI лустер - бел

   699 ден.
   со ДДВ