Ugo – Вентилатор со 1 сијалицa Globo
   Ugo – Вентилатор со 1 сијалицa Globo
   Ugo – Вентилатор со 1 сијалицa Globo

   Ugo – Вентилатор со 1 сијалицa Globo

   Напиши рецензија (0)
   8.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Вентилатор со 1 сијалицa Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:760 в:280/мм

   Материјал: Метал, Стакло,

   Јачина: Сијалица до 60w, мотор 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   0307WBlack
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ugo – Вентилатор со 1 сијалицa Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Ugo – Вентилатор со 1 сијалицa Globo

   8.800 ден.
   со ДДВ