Coco – ЛЕД висечки лустер 55w Globo
   Coco – ЛЕД висечки лустер 55w Globo
   Coco – ЛЕД висечки лустер 55w Globo
   Coco – ЛЕД висечки лустер 55w Globo

   Coco – ЛЕД висечки лустер 55w Globo

   Напиши рецензија (0)
   24.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Coco – ЛЕД висечки лустер 55w со далечинско Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина: 3000k/4000k/6500k (Dimmable w/Remote)

   Димензии: ш:700 x 1025  в:1500 (Висината се регулира)

   Материјал: Метал, Акрил

   Јачина: 55w

   Боја: Црна, Розево златна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   67300H
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Coco – ЛЕД висечки лустер 55w Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Coco – ЛЕД висечки лустер 55w Globo

   24.590 ден.
   со ДДВ