Ralph – црн лустер 42W 3000K Globo
   Ralph – црн лустер 42W 3000K Globo
   Ralph – црн лустер 42W 3000K Globo
   Ralph – црн лустер 42W 3000K Globo

   Ralph – црн лустер 42W 3000K Globo

   Напиши рецензија (0)
   10.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ralph – црн лустер 42W 3000K Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина: 3000к

   Димензии: ш:510/350 в:1200 /мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал

   Јачина: 42w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   67192-42B
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ralph – црн лустер 42W 3000K Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Ralph – црн лустер 42W 3000K Globo

   10.790 ден.
   со ДДВ