Sarini – Плафонски лустер 4xE27 Globo
   Sarini – Плафонски лустер 4xE27 Globo
   Sarini – Плафонски лустер 4xE27 Globo

   Sarini – Плафонски лустер 4xE27 Globo

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Sarini – Плафонски лустер 4xE27 Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 4

   Димензии: ш:700 в:200 /мм

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 4 x 40w

   Боја: Црна, Златна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   54003-4
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Sarini – Плафонски лустер 4xE27 Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Sarini – Плафонски лустер 4xE27 Globo

   4.990 ден.
   со ДДВ