Kalla – Плафонски лустер со 5 сијалици Globo
   Kalla – Плафонски лустер со 5 сијалици Globo
   Kalla – Плафонски лустер со 5 сијалици Globo
   Kalla – Плафонски лустер со 5 сијалици Globo

   Kalla – Плафонски лустер со 5 сијалици Globo

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Kalla – Плафонски лустер со 5 сијалици Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E14

   Број на сијалици: 5

   Димензии: ш:350  в:280

   Материјал: Стакло

   Јачина: Max 5 x 25w

   Боја: Димена

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   15809D
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Kalla – Плафонски лустер со 5 сијалици Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Kalla – Плафонски лустер со 5 сијалици Globo

   12.990 ден.
   со ДДВ