Varus Chrome – Висечки лустер со 3 сијалици Globo
   Varus Chrome – Висечки лустер со 3 сијалици Globo
   Varus Chrome – Висечки лустер со 3 сијалици Globo
   Varus Chrome – Висечки лустер со 3 сијалици Globo

   Varus Chrome – Висечки лустер со 3 сијалици Globo

   Напиши рецензија (0)
   14.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Varus Chrome – Висечки лустер со 3 сијалици Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: Е27

   Број на сијалици:  3

   Димензии: ш:510 в:1200 /мм  (Висината се регулира)

   Материјал: Стакло, Метал

   Јачина: Max 3x60w

   Боја: Црна/Хром

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   15861-3
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Varus Chrome – Висечки лустер со 3 сијалици Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Varus Chrome – Висечки лустер со 3 сијалици Globo

   14.390 ден.
   со ДДВ