Blama – Лустер со 4 сијалици Globo
   Blama – Лустер со 4 сијалици Globo
   Blama – Лустер со 4 сијалици Globo
   Blama – Лустер со 4 сијалици Globo

   Blama – Лустер со 4 сијалици Globo

   Напиши рецензија (0)
   9.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Blama – Лустер со 4 сијалици Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 4

   Димензии: ш:900 в:1200 /мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 4 x 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   15830-4h
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Blama – Лустер со 4 сијалици Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Blama – Лустер со 4 сијалици Globo

   9.900 ден.
   со ДДВ