Blacky – Лустер со 1 сијалица Globo
   Blacky – Лустер со 1 сијалица Globo
   Blacky – Лустер со 1 сијалица Globo
   Blacky – Лустер со 1 сијалица Globo

   Blacky – Лустер со 1 сијалица Globo

   Напиши рецензија (0)
   8.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Blacky – Лустер со 1 сијалица Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E14

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:300 в:1200/мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал, Алуминиум, Стакло

   Јачина: Max 1 x 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   15345H1
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Blacky – Лустер со 1 сијалица Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Blacky – Лустер со 1 сијалица Globo

   8.690 ден.
   со ДДВ