Annika Black – Лустер со 3 сијалици Globo
   Annika Black – Лустер со 3 сијалици Globo
   Annika Black – Лустер со 3 сијалици Globo

   Annika Black – Лустер со 3 сијалици Globo

   Напиши рецензија (0)
   7.090 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Annika Black – Лустер со 3 сијалици Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 3

   Димензии: ш:300  в:1500 /мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал, Стакло

   Јачина: Max 3 x 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   21000-3HB
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Annika Black – Лустер со 3 сијалици Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Annika Black – Лустер со 3 сијалици Globo

   7.090 ден.
   со ДДВ