Bike – Лустер бел 2xE27
   Bike – Лустер бел 2xE27
   Bike – Лустер бел 2xE27

   Bike – Лустер бел 2xE27

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Bike – Лустер бел 2xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици:  2

   Димензии: ш:650  в:1000

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 2x40w

   Боја: Бела

   Напон: 220-240V

   900046
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Bike – Лустер бел 2xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Bike – Лустер бел 2xE27

   1.590 ден.
   со ДДВ