XARAJO – црн лустер со 3xE27 линиски
   XARAJO – црн лустер со 3xE27 линиски
   XARAJO – црн лустер со 3xE27 линиски

   XARAJO – црн лустер со 3xE27 линиски

   Напиши рецензија (0)
   3.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   XARAJO – црн лустер со 3xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: Е27

   Број на сијалици: 3

   Димензии: ш:500 в:1200 /мм

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 3 x 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   OL201115/3-liniski
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   XARAJO – црн лустер со 3xE27 линиски

   16 други производи во иста категорија:

   XARAJO – црн лустер со 3xE27 линиски

   3.190 ден.
   со ДДВ