Grizzana – Висечки лустер со 1 сијалица
   Grizzana – Висечки лустер со 1 сијалица
   Grizzana – Висечки лустер со 1 сијалица
   Grizzana – Висечки лустер со 1 сијалица

   Grizzana – Висечки лустер со 1 сијалица

   Напиши рецензија (0)
   7.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Grizzana – Висечки лустер со 1 сијалица

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:450  1200/мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал, Пластика

   Јачина: Max 1 x 40w

   Боја: Црна, Кафена

   Напон: 220-240V

   15426H1
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Grizzana – Висечки лустер со 1 сијалица

   16 други производи во иста категорија:

   Grizzana – Висечки лустер со 1 сијалица

   7.390 ден.
   со ДДВ