Adalie – Висечки лустер со 4 сијалици
   Adalie – Висечки лустер со 4 сијалици
   Adalie – Висечки лустер со 4 сијалици
   Adalie – Висечки лустер со 4 сијалици

   Adalie – Висечки лустер со 4 сијалици

   Напиши рецензија (0)
   8.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Adalie – Висечки лустер со 4 сијалици

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 4

   Димензии: ш:800 в:60 x 1200/мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал, Дрво

   Јачина: Max 4 x 40w

   Боја: Црна, Дрво

   Напон: 220-240V

   15455-4H
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Adalie – Висечки лустер со 4 сијалици

   16 други производи во иста категорија:

   Adalie – Висечки лустер со 4 сијалици

   8.390 ден.
   со ДДВ